S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Tanzanit

Tanzanit

 Tanzanit obecně

Tanzanit byl nalezen nedávno v roce 1967 ve Východní Africe v Tanzánii, nedaleko od Kilimanžára, je to druh Zoisitu, ze kterého roste známý Rubín. Tanzanit byl dlouho považován díky své překrásně modré barvě za safír. Ve své levandulovo modré barvě je velmi vzácný, je téměř vytěžen, jeho cena je obrovská a tak kameny Tanzanitu v hnědé barvě, které jsou více dostupné jsou pomalu zahřívány a tím dostávají kýženou modrou barvu. Stále je to Tanzanit se skvělými duchovními účinky.

Nese opravdu veliký!!! klid, rovnováhu, negativitu mění na dobro, má silné duchovní vibrace, vede nás do změněných stavů vědomí, i do poslechnutí svého vnitřního vedení namísto okolních tzv.„dobrých rad“, nebo obecného „tak to dělají všichni“.

V čakrovém systému působí Tanzanit maximálně na korunní čakru, na šišinku mozkovou, na 3.oko a pak na komunikační a na srdeční čakru.

Očistu se jeví, že Tanzanit nepotřebuje často, provedeme ji tedy až to budeme cítit a to pod proudem vlažné vody. Na chvilku-na oschnutí :) jej vystavíme slunečním paprskům, a raději jej necháme odpočinout na křišťálové drúze, nebo použijeme např.vysoké - 963Hz solfeggio frekvence.