S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Sodalit

Sodalit

Sodalit

- je kamenem meditace, koncentrace, nese sílu Ducha, klid, moudrost, léčení a pochopení,

Spojuje logiku s intuicí. Harmonizuje podvědomí s vědomím. Podněcuje vnímavost a představivost. Prohlubuje meditaci a porozumění aktuálním stavům života člověka, rozvíjí a klidní mysl, potlačuje duševní zmatek, umožňuje přijímat nové informace, dodává odvahu, prohlubuje koncentraci a představivost, chrání před konflikty. Při práci v týmu nese harmonii, solidaritu a vědomí společného cíle. Odhaluje příčiny obav, fóbií, pocitů viny a svazujícího jednání, zvyšuje sebevědomí. Léčí potíže způsobené smutkem, stresem, strachem a negativními emocemi, posiluje nervový systém. Potlačuje zmatek.

Stabilizuje zjitřené pocity. Zlepšuje koncentraci. Chrání před konflikty. (potlačuje návaly paniky).

Mezi modrými kameny má nejintenzivnější vibrace. Působí nejvíce na 5.čakru komunikace a na dýchání. Zdokonaluje nás ve slovním ale i v písemném projevu. (kultivuje naše vyjadřování).

Odstraňuje špatné účinky záření z wifi aj.přístrojů (PC, mobilů..)

Se sodalitem se dá snadno zbavit starých nevyhovujících programů /strnulosti – pomáhá je rozpustit. Pomáhá nám přijmout se takoví- jací jsme. (bez posuzování nám zvedá sebevědomí). Důvěřujeme v sebe i v druhé.

Čištění: pod tekoucí vodou, nebo v misce se suchou solí přes noc, nebo na křišťálech atd.drúzkách.