Do pole Hledat zadejte NÁZEV nebo UŽITEK, který hledáte
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO-NE 10:00 - 20:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Sagenit

Sagenit - obecně (Brazílie)

je křišťál prorostlý rutilovými vlákny uvnitř krystalu, připomínající vlasy, či vlákna. Říká se mu „Andělské vlasy“ či „Venušiny vlasy“ , ale i „kámen pravdy“ či „Kámen nejvyššího dobra“.

Je to energeticky velice silně vyzařující minerál, který díky rutilovým vláknům dodává energii celému tělu, ale i do všech en.center. Dobře uzemňuje, opravuje a zpevňuje celou auru člověka. V praxi stačí valounek sagenitu nosit v kapse a cítíme se vitálními. Má v sobě vzorec na nápravu buněk a uvedení všeho do rovnováhy. A to můžeme vidět na svém plném zdraví, vnímat to jako harmonii a klid.

Umí odstraňovat strach, obavy, fóbie, ale i důsledky těchto stavů z mentální, emocionální i fyzické roviny. Vnímáme silně , že jsme chráněni a vše je dobré.

V duchovní rovině pracuje energeticky na propojování světů, rovin a přenáší energii. Umožňuje kontakty s vyšším duchovním světem. Působí jako léčitel s vysokými vibracemi – ony zlaté vlasy působí jako en.proudy, které zvýší energii plynoucí ze Zdroje a vede ji kam potřebujeme či kam si přejeme. Díky jeho nastavení dobra a optimismu je vhodný pro všechny lidi, co by měli být bez energie, cítíce nechuť k životu., stárnoucí populaci, melancholiky či lidi řešící /žijící minulost -ve vzpomínkách. Tyto typy lidí povzbuzuje, aktivuje v nich části její duše a určitou živost. Pokud kámen umístíte pod polštářem snadněji usínáte, neboť klidní vaši mysl.

Originální výrobky z minerálů a drahých kamenů. Ochranné amulety, energetické - magické hůlky, geody, drůzy. Výrobky na míru - ruční výroba. Poradna zdarma. Poštovné nad 2500 Kč zdarma.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu Ochranné Amulety CZ zakázáno.

Kontakt
PO-NE 10:00 - 20:00
Copyright © 2018 - 2022 Ochranné Amulety CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz