S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.


Sagenit

Sagenit - obecně (Brazílie)

je křišťál prorostlý rutilovými vlákny uvnitř krystalu, připomínající vlasy, či vlákna. Říká se mu „Andělské vlasy“ či „Venušiny vlasy“ , ale i „kámen pravdy“ či „Kámen nejvyššího dobra“.

Je to energeticky velice silně vyzařující minerál, který díky rutilovým vláknům dodává energii celému tělu, ale i do všech en.center. Dobře uzemňuje, opravuje a zpevňuje celou auru člověka. V praxi stačí valounek sagenitu nosit v kapse a cítíme se vitálními. Má v sobě vzorec na nápravu buněk a uvedení všeho do rovnováhy. A to můžeme vidět na svém plném zdraví, vnímat to jako harmonii a klid.

Umí odstraňovat strach, obavy, fóbie, ale i důsledky těchto stavů z mentální, emocionální i fyzické roviny. Vnímáme silně , že jsme chráněni a vše je dobré.

V duchovní rovině pracuje energeticky na propojování světů, rovin a přenáší energii. Umožňuje kontakty s vyšším duchovním světem. Působí jako léčitel s vysokými vibracemi – ony zlaté vlasy působí jako en.proudy, které zvýší energii plynoucí ze Zdroje a vede ji kam potřebujeme či kam si přejeme. Díky jeho nastavení dobra a optimismu je vhodný pro všechny lidi, co by měli být bez energie, cítíce nechuť k životu., stárnoucí populaci, melancholiky či lidi řešící /žijící minulost -ve vzpomínkách. Tyto typy lidí povzbuzuje, aktivuje v nich části její duše a určitou živost. Pokud kámen umístíte pod polštářem snadněji usínáte, neboť klidní vaši mysl.