Do pole Hledat zadejte NÁZEV nebo UŽITEK, který hledáte
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO-NE 10:00 - 20:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Quantum quattro

Quantum quattro

Quantum quattro - Namibie

skládá se z kamenů : Shattuckitu, Dioptasu, Malachitu, Záhnědy a Chrysokolu. Tento soubor vzácných vlastností všech těchto kamenů vnesený do Quantum quattra nese velice čistou energii napojení na prvotní Zdroj, na přírodu, na sebe sama-skrze hluboké nitro. Umožňuje nám kotvit se v Zemi a zároveň prodlévat "na nebesích" a čerpat do sebe nejčistší energie Universa. Jsme přitom silně chráněni vůči entitám všeho druhu (na zemi i v astrálním prostoru). Umožňuje nám komunikaci od fyzické, až po světelnou.  Umí léčit naši DNA až po 12-ti vláknovou úroveň. Obnovuje rovnováhu těla , mysli a emocí. Dokáže vytáhnout různá prokletí, rodová, úrovně slibů a dohod a pročistit je. (jen požádejte :), ze Solar- plexu vše odejde. Tím se zmírní i karmická zátěž. Čistí všechny negativní energie - ať vlastní, či z prostředí okolo nás. dobře působí na srdeční centrum, nese pozitivní pohled na život. v 5.čakře - komunikační pracuje maximálně. Čí je téma komunikace, dorozumívání nebo i chanelling  - měl by přizvat ke spolupráci právě tento druh kamene, a vybrat si ten se kterým dobře rezonuje.

Originální výrobky z minerálů a drahých kamenů. Ochranné amulety, energetické - magické hůlky, geody, drůzy. Výrobky na míru - ruční výroba. Poradna zdarma. Poštovné nad 2500 Kč zdarma.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu Ochranné Amulety CZ zakázáno.

Kontakt
PO-NE 10:00 - 20:00
Copyright © 2018 - 2022 Ochranné Amulety CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz