S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Prehnit

Prehnit

Prehnit (Afrika, Austrálie, Kanada) el.Země

je tvořen převážně vodou. Má jemně nazelenalou barvu – plete se s tzv.Novým Jadeitem.

Považován je za kámen nepodmíněné lásky. Září klid, ochranu. Sjednocuje nás s energií přírody. Má schopnost rozpoznat pravdu. (vhodný i pro léčitele a terapeuty – umožňuje jim vlastní duchovní posun, ale i andělskou komunikaci/poradnu při léčení).

Umístěn v domě/bytě – v rozích místností – čistí energie od elektromagnetického záření, ale i od hádky, či emočního vypětí -co už proběhlo. Harmonizuje prostředí / prostory co obýváme. Svým vlastním způsobem chrání před zloději a negativně uvažujícími lidmi.

Zlepšuje komunikaci, umožňuje dobrou regeneraci těla. (proniká do hloubky, příčiny nemoci, stabilizuje i závažné nádory.) Potlačuje noční můry (umístěte kousek Prehnitu pod polštář).

Potlačuje strach, fóbie a utkvělé představy.

Dobře působí na hyperaktivní lidi – zvyšuje vnímavost a bdělost. Působí na 3.a 4 čakru.zlepšuje vlastní disciplínu a vede k sebe transformaci. Nese hojnost a prosperitu.

Čištění : má v sobě spoustu vody, proto ne na přímém slunci, ale ve vlažné vodě a nabíjíme na drúzce z křišťálu, ametystu, záhnědy… nebo použijeme vykuřovadlo.