S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Pietersit

Pietersit

Pietersit – Namibie

šamanský kámen, nazýván je „Kámen bouří“ je spojován s bouřlivými živly. Můžete se s ním vydat na svou cestu „za pravdou v sobě“-odhalí každou iluzi, lež, závislost či mylná přesvědčení… podpoří vás v souladu s nastavením vaší duše. Umožní vám vidět vaši „cestu“. Napojuje vás na vaše duchovní průvodce.

Největší rezonanci má s 1. a 5. a 7.čakrou – celkově působí na celou auru. Je to osobní kámen, po očištění už jej používejte pouze pro sebe.

Má silné ochranné účinky nejen v meditacích, kde chrání ale i opravuje vaši auru, ale i při běžném nošení, kdy chrání před elektromagnetickými vlivy přístrojů, wifi sítí atd.

Je to energeticky silný kámen, který vám podrží psychiku, umí vás prostrčit závojem zapomnění a vy si vzpomenete na své minulé životy, resp.na nezpracované části, které tak máte příležitost vyléčit. Má velkou schopnost zharmonizovat vás, dát vaše systémy do rovnováhy tak, aby jste životem jako silní jedinci/osobnosti – kterých je dnes zapotřebí pro vzestup planety.

Pomáhá při astrálním cestování.

Očista: omýt vlažnou vodou, po silném čištění zahrabat do půdy na týden-14dní, pak omýt, nechat na měsíčním světle nebo na křišťálech „dobít baterky“. Miluje déšť.