S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Obsidián

Obsidián

Obsidián je jeden z nejsilnějších ochranných kamenů, který svého majitele dokáže chránit před jakýmikoliv útoky, magií a negativitou. Odstraňuje traumata, odhaluje slabosti i bloky a pomáhá k jejich odstranění. Dodává majiteli vnitřní sílu, ukotvuje a také podporuje duchovní růst. Je vhodný společník pro tvorbu, zkoušky a v případě důležitých rozhodnutí.

Obsidián - je sopečné sklo-netvoří krystaly

- je kamenem ochrany, klidu, uzemnění a sebevědomí, velmi silný ochranný kámen chránící před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Je velice vhodný pro citlivé a jemné lidi. Dodává nám víru ve vlastní schopnosti, posiluje naši sebedůvěru, sebevědomí a aktivuje logické myšlení. Chrání nám auru, a nás ochraňuje před depresí a negativitou. Působí především na psychiku, pomáhá rozvíjet fantazii. Je to kámen dvojí povahy, doporučuje se používat s křišťálem, který balancuje jeho vibrace. Obsidián zdůrazní naše špatné vlastnosti a myšlenky, které vyplavou na povrch, a pokud si je uvědomíme, oprostíme se od nich. Je to ukazatel zla či nerovnováhy v nás. Vynáší na povrch pravdu a nevyřešené spory, jež podvědomě odsouváme Musí být na něj člověk připraven, a být připraven na vyléčení se. Pokud k němu přistupujeme čistě- chrání nás a pomáhá nám nahlédnout do minulých životů. Posiluje sebevědomí.

Po obsidiánu sáhněte, čeká-li vás nějaké rozhodnutí, nebo se potřebujete soustředit na zkoušku.

Obsidián spolehlivě chrání před černou magií – je to velice silná ochrana.

Obsidián černý - rozpouští šoky, traumata a bloky, pomáhá nám se přijmout s vlastními stíny. Aktivuje v nás nevyužité schopnosti. Učí nás sebeovládání a odolnosti.

Duhový obsidián – je jemnější než černý obsidián, ocení ho lidé, kterým minulé vztahy zablokovaly srdce, a těžce jej otevírají lásce. Posiluje auru, odvádí stres z těla, pomáhá při odolávání cigaretám, alkoholu, sladkostem aj. Závislostem. Podporuje naši vůli a vytrvalost zbavit se škodlivých návyků. Pomáhá předcházet všem nepříznivým situacím, které by nás mohly ať tělesně nebo duševně poškodit. V těžkých časech přináší naději na lepší časy.

Čištění : proudem vlažné vody, nabíjíme na křišťálech/drúze a na měsíci.