Do pole Hledat zadejte NÁZEV nebo UŽITEK, který hledáte
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO-NE 10:00 - 20:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O MNĚ
O mně

Martin Vitalli v Kolumbii

Země dary, tento velký význam pro mne mají drahé kameny, se kterými tvořím, pracuji a sdílím je následně na našich stránkách MarVitalli. Díky  životní cestě, poznání vesmírných energií i energií matky Země dokážu nyní s kameny a jejich silou zacházet s úctou, naladit se na jejich nejhlubší  vibrace i potřeby jejich budoucích majitelů. V kamenech, amuletech a hůlkách vnímám jejich poslání, kameny vám však vždy pomohou právě tam, kde to nejvíce potřebujete, ať už jsou to meditace, duchovní růst, léčení či jen radost z každodenních maličkostí. Drahé kameny jsou skutečně jedinečnými průvodci s výjimečnou energií. Proto kameny nekupuji v hromadných obchodech a skladech, ale pečlivě je vyhledávám pouze na vybraných místech. Každý kámen z naší nabídky je tedy naprostý unikát s čistou energií

Pomocí kamenů tvořím také amulety a energické hůlky / žezla, která slouží pro ochranu, rituály, hlubší propojení s vesmírem či sebou samotným. Do těchto nástrojů, z nichž každý je originál, intuitivně vkládám záměr pro jejich budoucí majitele, amulety a hůlky však po napojení s vašimi vibracemi vyrobím jako osobního pomocníka pro vaši životní či spirituální cestu.

Pokud se ve výběru kamene, hůlky nebo amuletu nemůžete rozhodnout, postačí mne kontaktovat. Na vaše energie se naladím a s volbou toho nejlepšího nástroje vám poradím, specifický kámen pro vás vyhledám nebo amulet a hůlku vytvořím přesně pro vaše potřeby. 

Věřím, že Země dary vás budou těšit a budou těmi nejlepšími společníky na vaší životní i duchovní cestě.

Martin

 

 

 

 

 

 

 

 

Originální výrobky z minerálů a drahých kamenů. Ochranné amulety, energetické - magické hůlky, geody, drůzy. Výrobky na míru - ruční výroba. Poradna zdarma. Poštovné nad 2500 Kč zdarma.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu Ochranné Amulety CZ zakázáno.

Kontakt
PO-NE 10:00 - 20:00
Copyright © 2018 - 2022 Ochranné Amulety CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz