S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.


O mně
O mně

Jmenuju se Martin, přezdívkou Vitalis, je mi přes čtyřicet, žiju spokojený život v Brně a od dětství se věnuju všemu, coMartin Vitalli v Kolumbii rezonuje energií matky Země. Dlouho jsem se hledal a zkoušel mnoho kurzů osobní rozvoje, poslouchal rady šamanů, strávil mnoho hodin ve tmě, načetl plno knih, procestoval bájné země, nabíjel se v přírodě hledáním pokladů, doslova jsem se ponořil sám do sebe. Cesta do teď byla dlouhá, naučná, krásná, těžká, plná vzletů a pádů. Nelituju ani minuty, vyrostl jsem a nyní mohu říct, že vím, kdo jsem a jsem skutečně šťastný. Kráčím dál cestou života a přijímám vše, co potkávám.

 

Fascinuje mě svět drahých kamenů. To jak mohou pomáhat mě a druhým. Je to energie, která dokáže posilovat námi nastavené záměry a dokonce i léčit.

 

Jezdím u nás v ČR, ale i po celém světě po burzách drahých kamenů a hledám takové kameny a minerály, které mají velkou sílu a rezonují se mnou. Nabízím autentické kameny, které jsou samy o sobě unikátní, nebo z nich pak na zakázku vyrábím ochranné amulety, energetické - kouzelnické hůlky, (pro kouzlení ve svém životě), šperky a další co mě v danou chvíli inspiruje.

 

Pokud Vás mé umění zaujalo, můžeme se potkat osobně, případně pokud jste z daleka, můžeme i po telefonu. Sami si řeknete, co potřebujete, nebo díky hovoru s Vámi dokážu načíst, co pro Vás bude to nej. Můžeme vybrat kámen podle znamení, podle problémů a trápení, se kterými chcete pomoct, dle vašich schopností, které chcete posílit anebo si sami nacítíte, který kámen je ten váš, osobní.

 

Při výrobě ochranných amuletů načtu každého budoucího majitele a dle jeho potřeb vkládám záměr, který mu pomůže rozvíjet se a růst.

 

Můžeme spolu projít i rituálem a drahé kameny nebo jiné artefakty při něm použit a nastavit si životní záměr v mnohem větší koncentraci.

 

Těším se na Vás.

 

S láskou

 

Vitalis