S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.


O mně
O mně

Martin Vitalli v Kolumbii

Země dary, tento velký význam pro mne mají drahé kameny, se kterými tvořím, pracuji a sdílím je následně na našich stránkách MarVitalli. Díky  životní cestě, poznání vesmírných energií i energií matky Země dokážu nyní s kameny a jejich silou zacházet s úctou, naladit se na jejich nejhlubší  vibrace i potřeby jejich budoucích majitelů. V kamenech, amuletech a  hůlkách vnímám jejich poslání, kameny vám však vždy pomohou právě tam, kde to nejvíce potřebujete, ať už jsou to meditace, duchovní růst,  léčení či jen radost z každodenních maličkostí.  

 

Drahé kameny jsou skutečně jedinečnými průvodci s výjimečnou energií. Proto kameny nekupuji v hromadných obchodech a skladech, ale pečlivě je vyhledávám pouze na vybraných místech. Každý kámen z naší nabídky je tedy naprostý unikát s čistou energií

 

Pomocí kamenů tvořím také amulety a energické hůlky/ žezla, která slouží pro ochranu, rituály, hlubší propojení s vesmírem či sebou samotným. Do těchto nástrojů, z nichž každý je originál, intuitivně vkládám záměr pro jejich budoucí majitele, amulety a hůlky však po napojení s vašimi vibracemi vyrobím jako osobního pomocníka pro vaši životní či spirituální cestu.
  

Pokud se ve výběru kamene, hůlky nebo amuletu nemůžete rozhodnout, postačí mne kontaktovat. Na vaše energie se naladím a s volbou toho nejlepšího nástroje vám poradím, specifický kámen pro vás vyhledám nebo amulet a hůlku vytvořím přesně pro vaše potřeby. 

 

Věřím, že Země dary vás budou těšit a budou těmi nejlepšími společníky na vaší životní i duchovní cestě.

 

Martin