S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Numit

Numit

Numit

je složen z Gedritu a Antofylitu, je to kámen sopečného původu se stébelnatými a jehlicovitými agregáty, které se vzájemně prorůstají a tvoří srpkovité květinové či hvězdicovité vzory. Povrch kamene je skelně leský. Působí dojmem jako labradorit, ale energeticky je odlišný. Energii ze sebe uvolňuje intenzivně, stejně jako spirituální vibrace. Býval to šperk králů (mimo jiné posiluje věrnost, zbožnost a čistotu).

Podporuje odvahu, sebedůvěru, sebepoznání, inspiruje. Kámen klidu, ochrany a bezpečí. Zvyšuje intuici, kreativitu a inspiraci.

Patří k el,vody, planety Jupiter a Neptun.

Kámen můžeme přikládat na krk a vrchol hlavy – dobře účinkuje na 5. a 7.čakru. Můžeme s ním meditovat, lehce nás nadnáší nad hmotné starosti – tiší stres, vztek, obavy či zlobu, zvyšuje naději a zbystřuje mysl.

Jeho frekvence souzní s pravou emocionální láskou, naše záměry proměňuje ve skutečnost. Umí nás podržet v souladu s plánem naší duše. Dokáže k nám přizvat situace a osoby, kt.potřebujeme pro životní cíl. Nositele chrání od trápení a zla.

Zdravotně pomáhá při bolesti hlavy, léčí mozek, krk a trávení tím, že uvolňuje napětí.