S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Měsíční kámen

Měsíční kámen

MĚSÍČNÍ KÁMEN – Indie, Bharma, Srí Lanka , Brazílie, Austrálie, Madagaskar, Afrika...

Ženský kámen-podporující ženskost, vnímavost, jemnost, láskyplnost, intuitivnost, uchovává mládí, (vzhled i přístup), vytahuje na povrch věci z podvědomí, uklidňuje city a emoce, při úplňku (hlavně) se mohou zdát srozumitelné živé sny. Jinak pomáhá usnout a nese klidný spánek.

Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Podporuje všechny ženské vlastnosti. ( i nesobeckou lásku, jemnost, intuici…) klidní agresivitu žen i egoistických mužů, kteří v sobě objeví ženskou animu plnou citu i radosti, kdy zapomenou na vlastní názory či předsudky.

Fyzicky je to velmi křehký kámen- neťukat!! Ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Nenoste jej při úplňku. Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by jej mít každá žena, protože pomáhá naladit se na vstřícnou ženskou energii. Zvyšuje empatii,intuici a duševní schopnosti. Klidní přehnané emoční reakce. Přináší hluboké emocionální zotavení. Mohou se zklidnit i hyperaktivní děti. 

Čištění : proudem vlažné vody, nabíjíme na křišťálech/drúze, na měsíci dorůstajícím či za úplňku.