Do pole Hledat zadejte NÁZEV nebo UŽITEK, který hledáte
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO-NE 10:00 - 20:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Fluorit

Fluorit

Fluorit

v překladu značí Tok, jinak mu říkají kazivec. Fluoritů je celá barevná škála a každý má svou specifickou činnost. Když se zaměříme obecně: projektuje silnou ochranu, vědomí a důvěru v sebe. Působí na tělo, city a duši.

Léčí prostor od elektromag.vlivů (i patogenních zón )a negativity (vč.psych.manipulace). Léčí v těle vše, co se nachází v disbalanci/v nesouladu, má dar likvidovat infekci, viry, obnovovat kůži i sliznice. Umí vyřešit veškerý chaos a nesoulad v těle, emocích a mysli. U duševních potížích, umí odstranit iluze, odhaluje pravdu. Je to kámen harmonie a rovnováhy. Tento typ kamene se výborně očišťuje pod tekoucí vodou, dále vykuřovadly, vibracemi zvuku (buben, hlas – šamanský zpěv).

Fluorit je energeticky velmi silný kámen mnoha podob a barev. Svému nositeli poskytuje silnou ochranu před veškerými útoky, zejména pak na duševní úrovni. Je pomocníkem v případě manipulace, kterou dokáže dokonce zastavit. Dodává životu řád, vyrovnává citovou, tělesnou i duševní rovinu bytí. Ve správnou chvíli dokáže svého majitele uzemnit a vstřebat negativně působící energie, na duchovní úrovni pomáhá odbourat přednastavené či vnucené vzorce a podněcuje hlubší podvědomé vnímání.

V běžném životě fluorit zvyšuje sebedůvěru, koncentraci a tělesnou koordinaci, je skvělým společníkem při studiu. Pomáhá vnímat skutečnost a objektivní náhled na situaci. Je velmi účinný proti vlivu elektromagnetického záření.

Originální výrobky z minerálů a drahých kamenů. Ochranné amulety, energetické - magické hůlky, geody, drůzy. Výrobky na míru - ruční výroba. Poradna zdarma. Poštovné nad 2500 Kč zdarma.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu Ochranné Amulety CZ zakázáno.

Kontakt
PO-NE 10:00 - 20:00
Copyright © 2018 - 2022 Ochranné Amulety CZ
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz