S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Chryzokol

Chryzokol

Chryzokol

Klidový kámen podporující komunikaci, meditaci, klid a vyrovnanost. Udržuje rovnováhu mezi vyššími a nižšími těly. Posiluje tělesnou odolnost. Symbolizuje lásku a harmonii. Posiluje touhu žít v souladu s celkem. Pomáhá v soustředění se při meditaci, mírní neklid, pocity viny, nese trpělivost, toleranci a nadhled. Pomáhá zvyšovat vědomí!

Kámen klidu, rozvážnosti, tišící emoce, pozvedá moudrost, upevňuje vztahy, přitahuje lásku, hojí bolesti srdce, na úrovni srdeční čakry zvyšuje schopnost milovat, vyhání všechny negativní energie.

Ze solar-plexu odstraňuje negativní emoce (pocity viny..) , zlepšuje komunikaci, ale i rozpozná kdy mlčet je zlato . Přeměňuje destruktivní citové naprogramování.

Čištění : krátce pod tekoucí vlažnou vodou, pak na křišťálech/drúze.

Chryzokol - je klidný a pohodový kámen, může pomoci navázat komunikaci, zvyšuje chranu organismu. Přitahuje lásku, upevňuje vztahy, a na úrovni srdeční čakry zvyšuje schopnost milovat. Probouzí v nás sílu být sám sebou. Chryzokol má vliv na hormonální a reprodukční systém. 

Z čakry solar plexu odstraňuje negativní emoce , pomáhá při meditacích.

vhodný kámen pro znamení: Blíženec, Panna, Lev, naše cena 600 Kč (25,20 EUR)

skladem
novinka